KİMİZ?

Fabrika (üretim evi) : Sürdürülebilir, çevreye duyarlı, yenilikçi ve fonksiyonel mekanlar yaratmayı öncelikli hedef olarak belirleyen; ‘doğru süre-maliyet-etki’ hedefli mimari proje ve uygulama firması.

1994 yılından itibaren çeşitli firmalarda çalışarak başladığımız mimarlık kariyerimizi, 2001 yılından 2010 yılı sonuna kadar, kurumsal bir mimarlık firmasında proje koordinatörlüğü ve uygulama sorumluluğu yaparak sürdürdük.

Bu süre içerisinde yurt içi ve dışında başta telekominikasyon, tekstil, kozmetik olmak üzere çeşitli sektörlerden öncü firmalarla çalıştık. Bu kurumsal firmaların bina, mağaza, çalışma ofisleri ve ‘call center’larının mimari proje, inşaat, dekorasyon ve mobilya uygulamalarını gerçekleştirdik. Edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimize heyecan ve enerjimizi de katarak, 2011 yılında kurmuş olduğumuz ‘üretim evimize’, Fabrika ismini verdik.

İLK GÜNKÜ HEYECANIMIZLA BAŞLIYORUZ TÜM PROJELERE…

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kuruluşumuzdan itibaren yerli ve yabancı kurumsal firmaların tüm mimari ihtiyaçlarında çözüm ortağı olarak yanlarında olduk. Ve bu ortaklıkta koşulsuz müşteri memnuniyetini ana ilke olarak belirledik. Deneyimli mimar-iç mimar kadromuzla, İstanbul içi ve dışı operasyonel ekip ağıyla, ‘doğru proje, doğru süre ve gerçek maliyet’ ilkelerini müşterilerimize sunuyoruz.

NASIL BİR EKİBİZ?

  • Deneyimli, dinamik ve sürekli gelişime açık mimari ve iç mimari kadro.
  • Şirket içi deneyim ve bilgi aktarımına dayalı, takım çalışmasına uyumlu ekip anlayışı.
  • Araştırma, geliştirme sürekliliği.
  • Çalışkan, hırslı, sürekli deneyen, eleştiriye açık, başarı odaklı çalışanlar.
  • Mutlu mimar ve müşteri için standartları yüksek çalışma ortamı.
  • İstanbul içi, dışı operasyonel ekipler.
  • Güçlü alt yüklenici ve partner firmalar.
  • Organizasyon gücü
  • Disiplinler arası koordinasyon yeteneği

YENİ DENEYİMLER İÇİN ETKİLEYİCİ FİKİRLER BULURUZ. İNŞA SÜRECİNİ BİR BÜTÜN OLARAK ELE ALIR, PLANLAMA VE UYGULAMA ÇALIŞMALARINI MUTLU ZAMANLAR İÇİN KURGULARIZ…

BİZ, YAŞAM ALANLARI İÇERİSİNDE GEÇİRİLECEK ZAMANI DEĞERLİ KILMAK İÇİN GEREKENLERİ TASARLAR VE UYGULARIZ.

FABRİKA'DA TASARIM

Modernleşen, gelişen ve olumlu yönde değişen ülkede, piyasa taleplerine uyumlu şekilde cevap verirken, mimari tasarımları kentsel bir bütünlük içerisinde ele alıyoruz. Çevre ve kent sorunlarına duyarlı uygulamalarımızın denetimini, mimari tasarımın ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Değerlerimiz doğrultusunda insan odaklı tasarımlar üretmek her zaman öncelikli hedefimiz.

“Bana hayal gücünün ne olduğunu sorduklarında daha iyi bir dünya arayışı olduğunu söylerim… Mimarlık sadece bir fırsattır; önemli olan hayattır, insandır.”Oscar Niemeyer