Blog

FABRİKA'DA GÜNCEL PROJELER

FABRİKA'DA GÜNCEL PROJELER

Ofis dekorasyonu, çağrı merkezi dekorasyonu,mağaza dekorasyonu, avm renovasyonları konularında yoğun çalışmalarımız devam ediyor. Konsept tasarım, mimari proje ve uygulamalarını gerçekleştirdiğimiz projelerimiz operasyonel ekiplerimiz ile ülkenin farklı şehirlerinde devam etmektedir.

Mağaza dekorasyonu - Konsept tasarım, proje ve anahtar teslim uygulamasını gerçekleştirdiğimiz Mumuso mağazaları dekorasyon uygulamalarımız Eskişehir, Ankara, İstanbul'da aynı anda devam etmektedir. Her biri seçkin avm'lerde bulunan ve ortalama 150-200 m2 olan mağazaların dekorasyon süreçleri ortalama 20 gün sürmektedir.

Çağrı merkezi dekorasyonu - Konsept tasarım, mimari proje ve uygulamasını üstlendiğimiz çağrı merkezi dekorasyonu uygulamalarımız Mardin ve Siirt'te aynı anda devam etmektedir. Projelerimiz ortalama 4000m2 ve 2000 m2 olup her iki çağrı merkezi de eş zamanlı olarak Nisan başı'nda teslim edilecektir.

Ofis dekorasyonu - Çeşitli kurumsal firmaların ofis dekorasyonu uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Çeşitli plazalarda gerçekleştirdiğimiz ofis dekorasyonu projelerimizde konsept tasarım, mimari proje, uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Ümraniye Anel plaza'da yaklaşık 300 m2 ofis dekorasyonu uygulamamız tamamlanmak üzeredir.

Maltepe'de 600 m2 ofis dekorasyonu uygulamamız devam etmektedir. Maslak'ta 450 m2 ofis dekorasyonu uygulamamız devam etmektedir.

Kağıthane Premier Plaza'da 280 m2 Netship ofis dekorasyonu uygulamamız tamamlanmıştır.

Avm renovasyon uygulamaları - Yeni perakende yasası gereği mevcut avm'lerde yapılması gereken değişiklikler kapsamında Aydın ve Manisa'da eş zamanlı uygulama çalışmalarımız devam etmektedir.